O mnie

Piotr Wnuk – pasjonat podróży w stylu wagabundy przemierzający świat autostopem, lokalnym transportem, motorem, rowerem lub na piechotę. Do tej pory odwiedził 40 krajów, m. in. Laos, Birmę, Kambodżę, Wietnam, Tajlandię, Japonię, Iran, Liban, Maroko, Nową Zelandię, Norwegię, Bałkany i wiele innych. Uwielbia schodzić z utartych szlaków i szuka miejsc niekomercyjnych, aby poznać kulturę odwiedzanego kraju oraz ludzi i ich prawdziwe życie, na co dzień.

Inspiracje

Eskapada Travel powstała z myślą o osobach lubiących podróżowanie z plecakiem, kontakt z naturą, biwakowanie w namiotach i schroniskach górskich. Organizujemy wyprawy dla osób lubiących trekking i przygody na szlaku. Szukamy miejsc niekomercyjnych, do których niejednokrotnie trzeba dotrzeć po kilkukilometrowym marszu.

Misja

Eksplorowanie świata w sposób odpowiedzialny i świadomy. Szanujemy lokalną kulturę i zwyczaje, dbamy o środowisko naturalne i otaczającą nas przyrodę. Przemieszczamy się lokalnym transportem, wspieramy miejscowych przedsiębiorców. Podróżujemy z refleksją na temat naszego wpływu na otaczającą nas kulturę, ludzi, środowisko.